2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LGTF "Cerību starti" apakšgrupas 16.12.2000 1.00 36
VII Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 08.11.2014 0.50 229
VII Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 5. kārta 21.03.2015 0.50 176

LGTF "Cerību starti" apakšgrupas 2000-12-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3133 18151
2Markēviča Jeļena100190Valkas rajona BJSS 30 1515
3Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 30-230
4Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 30-40
5Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 450 3282
6Kanberga Ilze131090LSK "Dartija" 40 2323
7Čipena Gunita041090Bauskas rajona BJSS 40 44
8Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 40-150
9Sporne Daiga120192LSK "Dartija" 40-340
10Priedīte Elīza120190Bauskas rajona BJSS 43 3639
11Utināne Sabīne090191Galda tenisa klubs "OLIISA" 40-160
12Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 40-160
13Liparte Monta130490Bauskas rajona BJSS 40 2222
14Muciņa Linda250891Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-160
15Latviete Linda080790LSK "Dartija" 40 22
16Nātiņa Līga070891Galda tenisa klubs "OLIISA" 40-170
17Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 40-170
18Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 40 22
19Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40 4040
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 10Kanberga Ilze 1 : 0Sporne Daiga-9
 10Čipena Gunita 1 : 0Opincāne Anžela-9
 10Čipena Gunita 1 : 0Sporne Daiga-9
 10Opincāne Anžela 1 : 0Sporne Daiga-9
 9Priedīte Elīza 1 : 0Utināne Sabīne-8
 9Priedīte Elīza 1 : 0Kalēja Lauma-8
 9Priedīte Elīza 1 : 0Liparte Monta-8
 9Priedīte Elīza 1 : 0Muciņa Linda-8
-9Utināne Sabīne 0 : 1Kalēja Lauma 10
-9Utināne Sabīne 0 : 1Liparte Monta 10
 10Utināne Sabīne 1 : 0Muciņa Linda-9
-9Kalēja Lauma 0 : 1Liparte Monta 10
-9Kalēja Lauma 0 : 1Muciņa Linda 10
 10Liparte Monta 1 : 0Muciņa Linda-9
 10Latviete Linda 1 : 0Nātiņa Līga-9
 10Latviete Linda 1 : 0Bagdone Linda-9
-9Latviete Linda 0 : 1Bogdanova Jekaterina 10
-9Latviete Linda 0 : 1Kļava Sintija 10
-9Nātiņa Līga 0 : 1Bagdone Linda 10
 10Nātiņa Līga 1 : 0Bogdanova Jekaterina-9
-9Nātiņa Līga 0 : 1Kļava Sintija 10
-9Bagdone Linda 0 : 1Bogdanova Jekaterina 10
-9Bagdone Linda 0 : 1Kļava Sintija 10
-9Bogdanova Jekaterina 0 : 1Kļava Sintija 10
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Markēviča Jeļena-5
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Romanovska Madara-5
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Šinkarjova Kristina-5
 10Markēviča Jeļena 1 : 0Romanovska Madara-9
 10Markēviča Jeļena 1 : 0Šinkarjova Kristina-9
-9Romanovska Madara 0 : 1Šinkarjova Kristina 10
 8Žuromska Margarita 1 : 0Kanberga Ilze-7
 8Žuromska Margarita 1 : 0Čipena Gunita-7
 8Žuromska Margarita 1 : 0Opincāne Anžela-7
 8Žuromska Margarita 1 : 0Sporne Daiga-7
 10Kanberga Ilze 1 : 0Čipena Gunita-9
 10Kanberga Ilze 1 : 0Opincāne Anžela-9