2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas sporta spēles 18.05.2000 1.00 37
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 2. kārta Nr. 93. – 198.v 20.09.2014 0.50 80
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 2.kārta 331+ 20.09.2014 0.50 71
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 2. kārtaNr. 199. – 330.v. 20.09.2014 0.50 80
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 2. kārta Nr. 33. – 92.v 20.09.2014 0.50 48

Rīgas sporta spēles 2000-05-18 15:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 51034 31037
2Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 5864864
3Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 6392 20412
4(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 6265-18247
5Vīnerte Antra040285Latvijas US 61107 131120
6Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 6640640
7Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 6316 8324
8Kudrjavceva Natalija070384Rīgas 37.vidusskola 6194 8202
9Loseva Marija071183Galda tenisa klubs "LV-22" 64-110
10Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 41197 141211
11Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 411471147
12Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 4811-10801
13Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 4889 2891
14Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 41717
15Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 1698 1699
16Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 1179179
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Antra Vīnerte 1 : 0Orlova Adrija-1
Antra Vīnerte 1 : 0Linda Vītola
Antra Vīnerte 1 : 0Kudrjavceva Natalija
Antra Vīnerte 1 : 0Loseva Marija
 3Orlova Adrija 1 : 0Linda Vītola-2
 2Orlova Adrija 1 : 0Kudrjavceva Natalija-1
 1Orlova Adrija 1 : 0Loseva Marija
 6Linda Vītola 1 : 0Kudrjavceva Natalija-5
 3Linda Vītola 1 : 0Loseva Marija-2
 5Kudrjavceva Natalija 1 : 0Loseva Marija-4
 8Kartuzova Olga 1 : 0Jozepsone Ina-7
 3Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina-2
 3Kartuzova Olga 1 : 0Krūmiņa Laura-2
Kartuzova Olga 1 : 0Zolotarjova Olga
 3Jozepsone Ina 1 : 0Ročāne Daina-2
 4Jozepsone Ina 1 : 0Krūmiņa Laura-3
Jozepsone Ina 1 : 0Zolotarjova Olga
-6Ročāne Daina 0 : 1Krūmiņa Laura 7
Ročāne Daina 1 : 0Zolotarjova Olga
Krūmiņa Laura 1 : 0Zolotarjova Olga
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Trofimova Tatjana
 5Kogane Elīna 1 : 0Inta Iļķena-4
 1Kogane Elīna 1 : 0Nataļja Griņkiva
Kogane Elīna 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
-6Kogane Elīna 0 : 1Antra Vīnerte 7
 3Kogane Elīna 1 : 0Orlova Adrija-2
 2Inta Iļķena 1 : 0Nataļja Griņkiva-1
 1Inta Iļķena 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
-3Inta Iļķena 0 : 1Antra Vīnerte 4
 4Inta Iļķena 1 : 0Orlova Adrija-3
 6Nataļja Griņkiva 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-5
 7Nataļja Griņkiva 1 : 0Linda Vītola-6
 5Nataļja Griņkiva 1 : 0Kudrjavceva Natalija-4
 3Nataļja Griņkiva 1 : 0Loseva Marija-2
-6(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Linda Vītola 7
-11(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Kudrjavceva Natalija 13
 4(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Loseva Marija-3