2019. gada 25. augusts
Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru meistarsacīkstes (atlases sacensības) 23.10.1999 1.00 50
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2001.g.dz. un jaunāki) priekšsacīkstes zēni 11.01.2014 1.00 56
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2001.g.dz. un jaunāki) priekšsacīkstes meitenes 11.01.2014 0.50 56
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2001.g.dz. un jaunāki) fināli zēni 12.01.2014 1.00 50
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2001.g.dz. un jaunāki) fināli meitenes 12.01.2014 1.00 52

Latvijas junioru meistarsacīkstes (atlases sacensības) 1999-10-23 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 5718 8726
2Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 5298 22320
3Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 7254 4258
4Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 6222-51171
5Znatnaja Laura220682Cēsu pilsētas Sporta skola 687 1198
6Piliksere Dace020283SSO sporta klubs "FloTe" 70 1919
7Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 4743 8751
8Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 5375-16359
9Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 8254 4258
10Zariņa Dace100484Cēsu pilsētas Sporta skola 4246 12258
11(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5138 2140
12Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 5439 8447
13Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 5432 27459
14Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 8242-30212
15Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 8202 56258
16Bogdanova Baiba200387STSS 6240-11229
17Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 678-672
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-9Baranovska Sandija 0 : 1Linda Vītola 10
 7Znatnaja Laura 1 : 0Piliksere Dace-6
-4Znatnaja Laura 0 : 1Buņķe Margita 5
 13Piliksere Dace 1 : 0Hauka Agnese-11
 3Inta Iļķena 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 2Inta Iļķena 1 : 0Buņķe Margita-1
 2Inta Iļķena 1 : 0Zariņa Dace-1
 1Inta Iļķena 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 6Nataļja Griņkiva 1 : 0Buņķe Margita-5
-12Nataļja Griņkiva 0 : 1Zariņa Dace 15
 4Nataļja Griņkiva 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
-12Nataļja Griņkiva 0 : 1Voldiņa Laura 15
 9Buņķe Margita 1 : 0Zariņa Dace-8
-12Buņķe Margita 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 15
-11Buņķe Margita 0 : 1Linda Vītola 13
 9Buņķe Margita 1 : 0Baiba Bogdasarova-8
 6Zariņa Dace 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-5
-5(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Voldiņa Laura 6
-9Orlova Adrija 0 : 1Busorgina Margarita 10
 5Orlova Adrija 1 : 0Voldiņa Laura-4
 4Orlova Adrija 1 : 0Linda Vītola-3
 5Orlova Adrija 1 : 0Baiba Bogdasarova-4
 3Orlova Adrija 1 : 0Hauka Agnese-2
 5Busorgina Margarita 1 : 0Voldiņa Laura-4
 4Busorgina Margarita 1 : 0Linda Vītola-3
 5Busorgina Margarita 1 : 0Baiba Bogdasarova-4
 3Busorgina Margarita 1 : 0Hauka Agnese-2
-20Voldiņa Laura 0 : 1Linda Vītola 22
-9Voldiņa Laura 0 : 1Baiba Bogdasarova 10
-14Voldiņa Laura 0 : 1Hauka Agnese 18
 11Linda Vītola 1 : 0Baiba Bogdasarova-10
 6Linda Vītola 1 : 0Hauka Agnese-5
 5Baiba Bogdasarova 1 : 0Hauka Agnese-4
Trofimova Jana 1 : 0Piliksere Dace
Voldiņa Laura 0 : 1Linda Vītola
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Tjurina Liāna-1
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Trofimova Jana-1
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Baranovska Sandija-1
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Znatnaja Laura
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Piliksere Dace
 8Tjurina Liāna 1 : 0Trofimova Jana-7
 7Tjurina Liāna 1 : 0Baranovska Sandija-6
 4Tjurina Liāna 1 : 0Znatnaja Laura-3
 4Tjurina Liāna 1 : 0Piliksere Dace-3
 8Trofimova Jana 1 : 0Baranovska Sandija-7
 5Trofimova Jana 1 : 0Znatnaja Laura-4
 8Trofimova Jana 1 : 0Piliksere Dace-6
-9Trofimova Jana 0 : 1Buņķe Margita 10
-12Baranovska Sandija 0 : 1Znatnaja Laura 15
-16Baranovska Sandija 0 : 1Piliksere Dace 21