2019. gada 18. septembris
Alita, Elita, Liesma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Baltijas jaunatnes čempionāts 20.06.1999 1.00 2
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums 1. līga vīrieši 08.12.2013 2.00 0
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 2. sabraukums 1. līga vīrieši 18.01.2014 2.00 21
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 3. sabraukums Elites līga sievietes 08.02.2014 2.00 62
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 4. sabraukums 1. līga 27.04.2014 2.00 71
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums 2. līga vīrieši 08.12.2013 1.50 162
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Tautas līga vīrieši 08.12.2013 1.00 143
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Elites līga sievietes 08.12.2013 2.00 21

LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Tautas līga vīrieši 2013-12-08 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Arājs Valdis150149SSB Jūrmala SSB Jūrmala II0168168
2Balbieris Andris121244SSB Jūrmala SSB Jūrmala II7493-12481
3Balodis Aivars090553GTK Aloja GTK Aloja II16454 1455
4Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele Sp.centrs Mēmele14518 10528
5Bogdanovs Artūrs!?!?120870LABA LABA899-792
6Dernovs Aleksandrs140765LABA LABA14113 1114
7Drabovičs Deniss050199A-73 Olaine A-73 Olaine1194-193
8Dubovs Jānis230698Bez kluba A-73 Olaine46-51
9Dulbergs Aivars030478Bez kluba KONTO17342-1341
10Freimanis Vilnis160349SSB Jūrmala SSB Jūrmala II0106106
11Gebauers Kristaps300999Kuldīgas SS Kuldīgas SS12451 2453
12Ģiedris Normunds271278SC Mēmele Sp.centrs Mēmele5559 12571
13Goba Arnis230694Bez kluba BJC Kurzeme16183-25158
14Golubovs Artis080761GTK Aloja GTK Aloja II5358 5363
15Golubovs Modris160793GTK Aloja GTK Aloja II143 851
16Gulbis Zigmants250654SC Mēmele Sp.centrs Mēmele2567-19548
17Incenbergs Āris060898Kuldīgas SS Kuldīgas SS16184 54238
18Jansons Uģis120468GTK Hercogs Kuldīgas SS0124124
19Koņuhovs Pāvels110450Līvānu dome Līvāni20657 24681
20Koris Agris100762Bez kluba KONTO5335 7342
21Krastiņš Raivis120583SC Mēmele Sp.centrs Mēmele4537 23560
22Krievs Vilis231241Bez kluba Līvāni2276 1277
23Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS Kuldīgas SS7435-42393
24Larins Ņikita130892Bez kluba BJC Kurzeme417-125
25Laufmanis Ervīns300693Bez kluba BJC Kurzeme000
26Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja GTK Aloja II6780 12792
27Malvess Māris151054LABA LABA09797
28Meļņikovs Nikolajs211187Bez kluba BJC Kurzeme593-192
29Neilands Andris120576Bez kluba KONTO0383383
30Neilands Dainis010175Bez kluba KONTO0317317
31Neimanis Uldis201278SC Mēmele Sp.centrs Mēmele0569569
32Pavlovs Vjačeslavs211164LABA LABA7343 24367
33Pencis Arvis201069SSB Jūrmala SSB Jūrmala II5498-6492
34Rovneiko Genādijs040467Līvānu dome Līvāni5245-30215
35Siliņš Reinis130498Bez kluba BJC Kurzeme5102 71173
36Šlikovs Andrejs 310373A-73 Olaine A-73 Olaine4111 3114
37Šlikovs Vladimirs 150999A-73 Olaine A-73 Olaine4166-8158
38Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome Līvāni0320320
39Treiguts Lenijs281269GTK Hercogs Kuldīgas SS0134134
40Varlaškins Armands010495A-73 Olaine A-73 Olaine246-442
41Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala SSB Jūrmala II4263 2265
42Žvīgurs Aigars081165Bez kluba KONTO6574 17591
43Savickis VladimirsBez kluba Līvāni30 33

Riņķi

1.rinķis
. apakšgrupa
. apakšgrupa