2019. gada 17. oktobris
Gaits, Karīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas veterānu 36.sporta spēles 14.02.1999 1.00 89
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 200+ 23.11.2013 0.50 189
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 2.posms r.v.1+++ 15.12.2013 0.50 115
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 5.posms r.v.1+++ 01.03.2014 0.50 36
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 6.posms 1+++ 29.03.2014 0.50 57
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 2.posms 200+ 26.04.2014 0.50 143
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 2.riņķis, 3.posms 200+++ 03.05.2014 0.50 100
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 4.posms 200+++ 24.05.2014 0.50 97
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 80+ 23.11.2013 0.50 184
GTK "Namejs" kauss sadarbībā ar RTU, 1.riņķis, 1.posms 1++ 23.11.2013 0.50 58

Latvijas veterānu 36.sporta spēles 1999-02-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 8723 24747
2Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8460 46506
3Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 7122 18140
4Briška Zenta020352Cēsis (bez kluba) 60-140
5Šarpinga Mairita170158Jelgava (bez kluba) 60 1111
6Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 8574-14560
7Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8260-1259
8Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 768 1886
9Melkerte Dzidra311244Jelgava (bez kluba) 60-320
10Kucina Elena290459Tukums (bez kluba) 70 22
11Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 7553-9544
12Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 7442 10452
13Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 6238 13251
14Melhere Ruta100343LLU sporta klubs 50-190
15Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 7219 34253
16Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 7127 33160
17Jacenko Zoja171245Liepāja (bez kluba) 748 1462
18Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 744 3377
19Buša Agafija100348LSK "Dartija" 743-385
20Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 74-110
21Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 70 99
22Sprudzāne Zinaida200245Jelgava (bez kluba) 70-460
23Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 2219 8227
24Kalniņa Astrīda250935Valkas raj. (bez kluba) 20 77
25Zēvalde Silvija200937Jelgava (bez kluba) 20-120
26Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4345 14359
27Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4116 18134
28Nedeļkina Gitūze271127Valmieras galda tenisa klubs 4110 1111
29Kudrjavceva Vilhelmīne041126Rīgas rajons (bez kluba) 40-20
30Ruhmane Leontīne100328Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-210
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Kalniņa Lidija 1 : 0Pusaudze Anita-3
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Straumīte Anita
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Briška Zenta
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Šarpinga Mairita
 6Kalniņa Lidija 1 : 0Gāga Baiba-5
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Štamere Dace-1
 5Kalniņa Lidija 1 : 0Svetlana Kirillova-4
 4Kalniņa Lidija 1 : 0Eriksone Vera-3
 3Pusaudze Anita 1 : 0Straumīte Anita-2
 2Pusaudze Anita 1 : 0Briška Zenta-1
 2Pusaudze Anita 1 : 0Šarpinga Mairita-1
 15Pusaudze Anita 1 : 0Gāga Baiba-12
 5Pusaudze Anita 1 : 0Štamere Dace-4
 13Pusaudze Anita 1 : 0Svetlana Kirillova-11
 9Pusaudze Anita 1 : 0Eriksone Vera-8
 6Straumīte Anita 1 : 0Briška Zenta-5
 6Straumīte Anita 1 : 0Šarpinga Mairita-5
 7Straumīte Anita 1 : 0Zariņa Līvija-6
 6Straumīte Anita 1 : 0Melkerte Dzidra-5
-5Straumīte Anita 0 : 1Čebikina Olga 6
-9Briška Zenta 0 : 1Šarpinga Mairita 10
-9Briška Zenta 0 : 1Kucina Elena 10
 10Briška Zenta 1 : 0Melhere Ruta-9
 10Šarpinga Mairita 1 : 0Melkerte Dzidra-9
-3Šarpinga Mairita 0 : 1Čebikina Olga 4
 3Gāga Baiba 1 : 0Štamere Dace-2
 1Gāga Baiba 1 : 0Zariņa Līvija
 1Gāga Baiba 1 : 0Melkerte Dzidra
 1Gāga Baiba 1 : 0Kucina Elena
-9Gāga Baiba 0 : 1Svetlana Kirillova 10
 6Gāga Baiba 1 : 0Eriksone Vera-5
 5Štamere Dace 1 : 0Zariņa Līvija-4
 4Štamere Dace 1 : 0Melkerte Dzidra-3
 4Štamere Dace 1 : 0Kucina Elena-3
-3Štamere Dace 0 : 1Svetlana Kirillova 4
-4Štamere Dace 0 : 1Eriksone Vera 5
 7Zariņa Līvija 1 : 0Melkerte Dzidra-6
 14Zariņa Līvija 1 : 0Kucina Elena-12
 7Zariņa Līvija 1 : 0Melhere Ruta-6
-9Melkerte Dzidra 0 : 1Kucina Elena 10
-3Kucina Elena 0 : 1Čebikina Olga 4
-12Svetlana Kirillova 0 : 1Eriksone Vera 15
 3Svetlana Kirillova 1 : 0Čebikina Olga-2
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Melhere Ruta
 4Eriksone Vera 1 : 0Čebikina Olga-3
 2Eriksone Vera 1 : 0Melhere Ruta-1
 4Čebikina Olga 1 : 0Melhere Ruta-3
 7Kraukle Mudīte 1 : 0Bulaha Ludmila-6
 5Kraukle Mudīte 1 : 0Jacenko Zoja-4
 5Kraukle Mudīte 1 : 0Pole Maija-4
 5Kraukle Mudīte 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-4
 4Kraukle Mudīte 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-3
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Birzniece Austra-3
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Sprudzāne Zinaida-3
 7Bulaha Ludmila 1 : 0Jacenko Zoja-6
 7Bulaha Ludmila 1 : 0Pole Maija-6
 7Bulaha Ludmila 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-6
 6Bulaha Ludmila 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-5
 6Bulaha Ludmila 1 : 0Birzniece Austra-5
 6Bulaha Ludmila 1 : 0Sprudzāne Zinaida-5
-9Jacenko Zoja 0 : 1Pole Maija 10
 9Jacenko Zoja 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-8
 8Jacenko Zoja 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-7
 8Jacenko Zoja 1 : 0Birzniece Austra-7
 8Jacenko Zoja 1 : 0Sprudzāne Zinaida-7
 9Pole Maija 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-8
 8Pole Maija 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-7
 8Pole Maija 1 : 0Birzniece Austra-7
 8Pole Maija 1 : 0Sprudzāne Zinaida-7
-10Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1(Svitiņa) Brigita Foršū 11
-10Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Birzniece Austra 11
 8Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Sprudzāne Zinaida-7
-9(Svitiņa) Brigita Foršū 0 : 1Birzniece Austra 10
 9(Svitiņa) Brigita Foršū 1 : 0Sprudzāne Zinaida-8
 10Birzniece Austra 1 : 0Sprudzāne Zinaida-9
 4Janševica Vera 1 : 0Kalniņa Astrīda-3
 4Janševica Vera 1 : 0Zēvalde Silvija-3
 10Kalniņa Astrīda 1 : 0Zēvalde Silvija-9
 4Devičenska Olga 1 : 0Jordāne Laimdota-3
 4Devičenska Olga 1 : 0Nedeļkina Gitūze-3
 3Devičenska Olga 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-2
 3Devičenska Olga 1 : 0Ruhmane Leontīne-2
 9Jordāne Laimdota 1 : 0Nedeļkina Gitūze-8
 6Jordāne Laimdota 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5
 6Jordāne Laimdota 1 : 0Ruhmane Leontīne-5
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Ruhmane Leontīne-5
 10Kudrjavceva Vilhelmīne 1 : 0Ruhmane Leontīne-9
Zariņa Līvija 1 : 0Kucina Elena