2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts fināls 05.12.1998 1.50 19
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 200-298 11.05.2013 0.50 125
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 299+ 11.05.2013 0.50 190
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 98.-199. 11.05.2013 0.50 42
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 28.-97. 11.05.2013 0.50 28

Rīgas čempionāts fināls 1998-12-05 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 21000-11989
2Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3669 2671
3Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3617-19598
4Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 3776 63839
5Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 2718 5723
6Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 3612 4616
7Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 3907 2909
8Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 3706 20726
9Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 2299 3302
10Bogdanova Baiba200387STSS 165-1154
11Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 20 1717
12Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 147-443
13Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 2204 6210
14Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 2530 11541
15Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 1339 6345
16Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 1101-1190
17(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 245 1762
18Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 162-359
19Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 1326 6332
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Kartuzova Olga 1 : 0Ķiepe Linda-2
-16Kartuzova Olga 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 32
 11Ķiepe Linda 1 : 0Ročāne Daina-6
-7Ķiepe Linda 0 : 1Sveile Sanita 12
-4Ročāne Daina 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 8
-9Ročāne Daina 0 : 1Krūmiņa Laura 15
 23Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Kogane Elīna-12
 9Kalniņa Lidija 1 : 0Krūmiņa Laura-5
-4Kalniņa Lidija 0 : 1Kogane Elīna 8
-6Krūmiņa Laura 0 : 1Sveile Sanita 11
 6Kogane Elīna 1 : 0Sveile Sanita-3
 6Busorgina Margarita 1 : 0Zolotarjova Olga-3
-3Busorgina Margarita 0 : 1Svetlana Kirillova 6
-11Baiba Bogdasarova 0 : 1Zolotarjova Olga 20
-4Linda Vītola 0 : 1Nataļja Griņkiva 8
-2Nataļja Griņkiva 0 : 1Svetlana Kirillova 5
 6Devičenska Olga 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
-11Mamontova Viktorija 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 20
-3Trofimova Tatjana 0 : 1(Paškeviča) Alek Trinkūne 6