2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes vidējā gr. apakšgrupas 12.04.1997 2.00 29 39

Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes vidējā gr. apakšgrupas 1997-04-12 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 2992992
2Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 255 1469
3Ionova Vera040585JSC "Rīdze" 20-60
4Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 2706 4710
5Zariņa Dace100484Cēsu pilsētas Sporta skola 274 1488
6Žeibo Ilona270585JSC "Rīdze" 222-616
7Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3566 8574
8Pisarenko Olga010785JSC "Rīdze" 381 283
9Rjabkova Jeļena090283Cēsu pilsētas Sporta skola 30 4646
10Zaiceva Anastasija150884JSC "Rīdze" 30-150
11Vīnerte Antra040285Latvijas US 3450 14464
12Fedotova Jekaterina240986Rīga (bez kluba) 3120 22142
13Piliksere Dace020283SSO sporta klubs "FloTe" 30 1414
14Kuzmina Irina160186JSC "Rīdze" 312-150
15Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 3482 14496
16Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 3128 22150
17Jaunsīle Viktorija010182JSC "Rīdze" 30 1414
18Bauere Anita010783JSC "Rīdze" 30-150
19Golovaša Natālija150383Rīga (bez kluba) 3455 16471
20Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 3159 21180
21Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 324 1236
22Punāne Linda040286Galda tenisa klubs "Laura" 312-140
23Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 2296-4292
24Zolotonosa Jeļena050183Galda tenisa klubs "LV-22" 2173 40213
25Dubrovska Aļina010183JSC "Rīdze" 222-715
26Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 3197 9206
27Krūmiņa Gerda261184Cēsu pilsētas Sporta skola 3139 50189
28Puškova Natālija010184Kuldīgas raj. skolēnu nams 30 1111
29Bubujancs Nellija010186JSC "Rīdze" 30-180
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kogane Elīna 1 : 0Hauka Agnese
Kogane Elīna 1 : 0Ionova Vera
 14Hauka Agnese 1 : 0Ionova Vera-6
 2Balabanova Ira 1 : 0Zariņa Dace
 2Balabanova Ira 1 : 0Žeibo Ilona
 14Zariņa Dace 1 : 0Žeibo Ilona-6
 4Kirillova Ņina 1 : 0Pisarenko Olga-1
 2Kirillova Ņina 1 : 0Rjabkova Jeļena
 2Kirillova Ņina 1 : 0Zaiceva Anastasija
-11Pisarenko Olga 0 : 1Rjabkova Jeļena 26
 14Pisarenko Olga 1 : 0Zaiceva Anastasija-6
 20Rjabkova Jeļena 1 : 0Zaiceva Anastasija-9
 6Antra Vīnerte 1 : 0Fedotova Jekaterina-2
 4Antra Vīnerte 1 : 0Piliksere Dace-1
 4Antra Vīnerte 1 : 0Kuzmina Irina-1
 12Fedotova Jekaterina 1 : 0Piliksere Dace-5
 12Fedotova Jekaterina 1 : 0Kuzmina Irina-5
 20Piliksere Dace 1 : 0Kuzmina Irina-9
 6Inta Iļķena 1 : 0Voldiņa Laura-2
 4Inta Iļķena 1 : 0Jaunsīle Viktorija-1
 4Inta Iļķena 1 : 0Bauere Anita-1
 12Voldiņa Laura 1 : 0Jaunsīle Viktorija-5
 12Voldiņa Laura 1 : 0Bauere Anita-5
 20Jaunsīle Viktorija 1 : 0Bauere Anita-9
 8Golovaša Natālija 1 : 0Buņķe Margita-3
 4Golovaša Natālija 1 : 0Nataļja Griņkiva-1
 4Golovaša Natālija 1 : 0Punāne Linda-1
 12Buņķe Margita 1 : 0Nataļja Griņkiva-5
 12Buņķe Margita 1 : 0Punāne Linda-5
 18Nataļja Griņkiva 1 : 0Punāne Linda-8
-12Tjurina Liāna 0 : 1Zolotonosa Jeļena 30
 8Tjurina Liāna 1 : 0Dubrovska Aļina-3
 10Zolotonosa Jeļena 1 : 0Dubrovska Aļina-4
-11Busorgina Margarita 0 : 1Krūmiņa Gerda 26
 10Busorgina Margarita 1 : 0Puškova Natālija-4
 10Busorgina Margarita 1 : 0Bubujancs Nellija-4
 12Krūmiņa Gerda 1 : 0Puškova Natālija-5
 12Krūmiņa Gerda 1 : 0Bubujancs Nellija-5
 20Puškova Natālija 1 : 0Bubujancs Nellija-9