2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas komandu čempionāts Elites līga 1.posms 16.03.1997 2.00 23 82

Latvijas komandu čempionāts Elites līga 1.posms 1997-03-16 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 111425 221447
2Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 61292 181310
3Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 4698 11709
4Pētersone Evita270273LLU sporta klubs 7558 103661
5Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 7426 12438
6Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 7674 16690
7Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 3812 40852
8Freiberga Rasma220259Liepāja (bez kluba) 6993 571050
9Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 6921 23944
10Golovaša Natālija150383Rīga (bez kluba) 8451 13464
11Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 10916 21937
12Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 10587 3590
13Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 111003 41007
14Čulka Sandra130965RTU sporta klubs 4970 381008
15Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 9672 20692
16Novicka Sabīne010173Rīga (bez kluba) 7500 69349
17Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 101034 471081
18Ismailova Ainura240576Rīga (bez kluba) 8718 42760
19Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 3484-2482
20Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 6925 39964
21Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9892-31861
22Sungale Solvita270482Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8506-34472
23Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 4602-17585
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0Pētersone Evita
 2Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina
 2Kartuzova Olga 1 : 0Kogane Elīna
Kartuzova Olga 1 : 0Kirillova Ņina
 4Kartuzova Olga 1 : 0Sveile Sanita-1
 6Kartuzova Olga 1 : 0Čaļenko Jevgeņija-2
 2Kartuzova Olga 1 : 0Ismailova Ainura
 4Kartuzova Olga 1 : 0Kalniņa Lidija-1
 2Kartuzova Olga 1 : 0Ķiepe Linda
Kartuzova Olga 1 : 0Sungale Solvita
Kartuzova Olga 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
Jozepsone Ina 1 : 0Žukovska Irina
Jozepsone Ina 1 : 0Golovaša Natālija
 2Jozepsone Ina 1 : 0Kirillova Ņina
 2Jozepsone Ina 1 : 0Vēja Ieva
 8Jozepsone Ina 1 : 0Čaļenko Jevgeņija-3
 6Jozepsone Ina 1 : 0Kalniņa Lidija-2
 18Balabanova Ira 1 : 0Eriksone Vera-8
-3Balabanova Ira 0 : 1Freiberga Rasma 8
-14Balabanova Ira 0 : 1Novicka Sabīne 36
 10Balabanova Ira 1 : 0Sungale Solvita-4
-3Pētersone Evita 0 : 1Krūmiņa Laura 8
 12Pētersone Evita 1 : 0Golovaša Natālija-5
 48Pētersone Evita 1 : 0Kogane Elīna-18
-1Pētersone Evita 0 : 1Sveile Sanita 4
-1Pētersone Evita 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 4
 48Pētersone Evita 1 : 0Ķiepe Linda-18
Žukovska Irina 0 : 1Freiberga Rasma 2
-1Žukovska Irina 0 : 1Kogane Elīna 4
-4Žukovska Irina 0 : 1Kirillova Ņina 10
-3Žukovska Irina 0 : 1Vēja Ieva 8
-6Žukovska Irina 0 : 1Novicka Sabīne 14
 26Žukovska Irina 1 : 0Sungale Solvita-11
-3Eriksone Vera 0 : 1Ročāne Daina 8
 8Eriksone Vera 1 : 0Golovaša Natālija-3
 14Eriksone Vera 1 : 0Kirillova Ņina-6
-2Eriksone Vera 0 : 1Sveile Sanita 6
-7Eriksone Vera 0 : 1Ismailova Ainura 16
 14Eriksone Vera 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-6
 6Krūmiņa Laura 1 : 0Golovaša Natālija-2
 26Krūmiņa Laura 1 : 0Ķiepe Linda-11
 14Freiberga Rasma 1 : 0Kogane Elīna-6
 20Freiberga Rasma 1 : 0Sveile Sanita-9
-9Freiberga Rasma 0 : 1Čulka Sandra 20
 22Freiberga Rasma 1 : 0Čaļenko Jevgeņija-10
 6Ročāne Daina 1 : 0Kirillova Ņina-2
-7Ročāne Daina 0 : 1Čulka Sandra 16
 8Ročāne Daina 1 : 0Vēja Ieva-3
 8Ročāne Daina 1 : 0Ismailova Ainura-3
Golovaša Natālija 0 : 1Sveile Sanita 2
-3Golovaša Natālija 0 : 1Vēja Ieva 8
Golovaša Natālija 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 2
 26Golovaša Natālija 1 : 0Sungale Solvita-11
 8Kogane Elīna 1 : 0Vēja Ieva-3
-5Kogane Elīna 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 12
 10Kogane Elīna 1 : 0Ismailova Ainura-4
 4Kogane Elīna 1 : 0Inta Iļķena-1
 18Kogane Elīna 1 : 0Ķiepe Linda-8
 6Kogane Elīna 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-2
-1Kirillova Ņina 0 : 1Sveile Sanita 4
-11Kirillova Ņina 0 : 1Novicka Sabīne 26
-5Kirillova Ņina 0 : 1Ismailova Ainura 12
-2Kirillova Ņina 0 : 1Ķiepe Linda 6
 20Kirillova Ņina 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-9
 2Sveile Sanita 1 : 0Novicka Sabīne
-7Sveile Sanita 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 16
 2Sveile Sanita 1 : 0Inta Iļķena
-11Sveile Sanita 0 : 1Kalniņa Lidija 26
 12Sveile Sanita 1 : 0Ķiepe Linda-5
-6Čulka Sandra 0 : 1Čaļenko Jevgeņija 14
 8Čulka Sandra 1 : 0Ismailova Ainura-3
 10Vēja Ieva 1 : 0Novicka Sabīne-4
-7Vēja Ieva 0 : 1Ismailova Ainura 16
-3Vēja Ieva 0 : 1Kalniņa Lidija 8
 10Vēja Ieva 1 : 0Sungale Solvita-4
-1Novicka Sabīne 0 : 1Kalniņa Lidija 4
-2Novicka Sabīne 0 : 1Ķiepe Linda 6
 12Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Ķiepe Linda-5
 2Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Sungale Solvita
 8Ismailova Ainura 1 : 0Sungale Solvita-3
-1Inta Iļķena 0 : 1Ķiepe Linda 4
 4Kalniņa Lidija 1 : 0Sungale Solvita-1