2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 51.skolēnu spartakiāde 14.12.1997 1.00 9 25
RTU un GTK "Laura" sacensības, 5.kārta 13.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 6.kārta 26.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 7.kārta 23.02.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 8.kārta 09.03.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 9.kārta 27.04.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 10.kārta 05.05.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 11.kārta 01.06.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 12.kārta 15.06.2013 0.50 3

Latvijas 51.skolēnu spartakiāde 1997-12-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 541-1526
2Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 6373 25398
3Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 6219 3222
4Eihe Sanita240881LLU sporta klubs 663 265
5Sebre Laura040582Cēsu pilsētas Sporta skola 46-100
6Znatnaja Laura220682Cēsu pilsētas Sporta skola 644 2670
7Blūma Evita130682Kuldīgas rajona Sporta skola 6213 8221
8Skudra Vija130382Kuldīgas rajona Sporta skola 50-250
9Afoņina Ina121082Kuldīgas rajona Sporta skola 6341 14355
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-8Hauka Agnese 0 : 1Eihe Sanita 9
-8Hauka Agnese 0 : 1Znatnaja Laura 9
-4Hauka Agnese 0 : 1Blūma Evita 5
 8Hauka Agnese 1 : 0Skudra Vija-7
-3Hauka Agnese 0 : 1Afoņina Ina 4
 3Tjurina Liāna 1 : 0Eihe Sanita-2
 3Tjurina Liāna 1 : 0Sebre Laura-2
 3Tjurina Liāna 1 : 0Znatnaja Laura-2
 5Tjurina Liāna 1 : 0Blūma Evita-4
 3Tjurina Liāna 1 : 0Skudra Vija-2
 8Tjurina Liāna 1 : 0Afoņina Ina-7
 5Buņķe Margita 1 : 0Eihe Sanita-4
 4Buņķe Margita 1 : 0Sebre Laura-3
-14Buņķe Margita 0 : 1Znatnaja Laura 18
 9Buņķe Margita 1 : 0Blūma Evita-8
 4Buņķe Margita 1 : 0Skudra Vija-3
-5Buņķe Margita 0 : 1Afoņina Ina 6
-5Eihe Sanita 0 : 1Blūma Evita 6
 7Eihe Sanita 1 : 0Skudra Vija-6
-3Eihe Sanita 0 : 1Afoņina Ina 4
-3Sebre Laura 0 : 1Blūma Evita 4
-2Sebre Laura 0 : 1Afoņina Ina 3
-4Znatnaja Laura 0 : 1Blūma Evita 5
 8Znatnaja Laura 1 : 0Skudra Vija-7
-3Znatnaja Laura 0 : 1Afoņina Ina 4