2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts apakšgrupas 05.12.1997 1.50 17 28

Rīgas čempionāts apakšgrupas 1997-12-05 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 41483 51488
2Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 41010 121022
3Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4475 4479
4Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 4111-2109
5Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 4912-3909
6Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 31363 41367
7Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 3701 25726
8Vīnerte Antra040285Latvijas US 3830-12818
9Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 37676
10Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 31074 81082
11Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3711-11700
12Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 3629 22651
13Panfjorova Jekaterina230181Sporta klubs "Pakavs" 3163-1162
14Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3942 13955
15Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 3844-3841
16Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 3438 2440
17Sudovska Jūlija260577Sporta klubs "Universitātes sports" 30-10
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Kartuzova Olga 1 : 0Kogane Elīna-1
Kartuzova Olga 1 : 0Devičenska Olga
Kartuzova Olga 1 : 0Mamontova Viktorija
 2Kartuzova Olga 1 : 0Krūmiņa Laura
 2Kogane Elīna 1 : 0Devičenska Olga
Kogane Elīna 1 : 0Mamontova Viktorija
 11Kogane Elīna 1 : 0Krūmiņa Laura-6
 5Devičenska Olga 1 : 0Mamontova Viktorija-2
-1Devičenska Olga 0 : 1Krūmiņa Laura 3
Mamontova Viktorija 0 : 1Krūmiņa Laura
 2Jozepsone Ina 1 : 0Svetlana Kirillova
 2Jozepsone Ina 1 : 0Antra Vīnerte
Jozepsone Ina 1 : 0Nataļja Griņkiva
 23Svetlana Kirillova 1 : 0Antra Vīnerte-12
 2Svetlana Kirillova 1 : 0Nataļja Griņkiva
Antra Vīnerte 1 : 0Nataļja Griņkiva
 5Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Eriksone Vera-2
 3Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Inta Iļķena-1
Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Panfjorova Jekaterina
-11Eriksone Vera 0 : 1Inta Iļķena 20
 2Eriksone Vera 1 : 0Panfjorova Jekaterina
 3Inta Iļķena 1 : 0Panfjorova Jekaterina-1
 11Ročāne Daina 1 : 0Gunta Kuzmane-6
 2Ročāne Daina 1 : 0Homiča Aldona
Ročāne Daina 1 : 0Sudovska Jūlija
 3Gunta Kuzmane 1 : 0Homiča Aldona-1
Gunta Kuzmane 1 : 0Sudovska Jūlija
 3Homiča Aldona 1 : 0Sudovska Jūlija-1