2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SK "US" atkl. sac. reit. v. 351. un liel. (1.k.un 33.-44.v.) 18.11.1997 1.00 24 32

SK "US" atkl. sac. reit. v. 351. un liel. (1.k.un 33.-44.v.) 1997-11-18 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jātnieks Eduards120883Rīga (bez kluba) 14 913
2Bogdanovičs Kaspars010985Bauskas rajona BJSS 40-350
3Nicmanis Ainārs231073Rīga (bez kluba) 10 1010
4Harlamovs Ēriks260782Bauskas rajona BJSS 50-70
5Ivanovs Vladimirs (Laura)070187Galda tenisa klubs "Laura" 40-170
6Lapsa Uldis100481Bauska (bez kluba) 10 1010
7Andrejs Fiļičevs190179 50 168
8Saļņikovs Jevgēņijs261268Rīga (bez kluba) 1149 6155
9Žuravļevs Krišjānis040685Rīgas rajons (bez kluba) 40 21
10Brasovs Mareks080383Bauskas rajona BJSS 10 1010
11Ļebedevs Staņislavs240977RAU sporta klubs 10 1010
12Trifonovs Aleksandrs010180Rīga (bez kluba) 40-160
13Randavs Juris060483Rīgas rajons (bez kluba) 40-160
14Gutkins Iļja040783Specializētā tenisa sporta skola 10 1010
15Koroļovs Sergejs271282Bauskas rajona BJSS 40 2121
16Bogdanovs Deniss170278Sporta klubs "Universitātes sports" 10 1010
17Šarmanovs Genadijs030268RER sporta klubs 10 1010
18Usa Ivars280186Bauskas rajona BJSS 54 913
19Jansons Raivis060987JSC "Rīdze" 40-170
20Ervalds Helvijs050686Rīgas rajons (bez kluba) 10 1010
21Mihnovskis Vladimirs210760Ķekavas galda tenisa sekcija 120 929
22Matresku Romans290781Bauskas rajona BJSS 50 1313
23Daugerts Igors010886Rīgas 37.vidusskola 40-350
24Merzļakovs Sergejs090885Rīgas 37.vidusskola 10 1010
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 9Jātnieks Eduards 1 : 0Bogdanovičs Kaspars-8
-9Bogdanovičs Kaspars 0 : 1Harlamovs Ēriks 10
-9Bogdanovičs Kaspars 0 : 1Žuravļevs Krišjānis 10
-9Bogdanovičs Kaspars 0 : 1Randavs Juris 10
 10Nicmanis Ainārs 1 : 0Harlamovs Ēriks-9
 10Harlamovs Ēriks 1 : 0Ivanovs Vladimirs (Laura)-9
-9Harlamovs Ēriks 0 : 1Andrejs Fiļičevs 10
-9Harlamovs Ēriks 0 : 1Matresku Romans 10
-9Ivanovs Vladimirs (Laura) 0 : 1Lapsa Uldis 10
-9Ivanovs Vladimirs (Laura) 0 : 1Trifonovs Aleksandrs 10
 10Ivanovs Vladimirs (Laura) 1 : 0Daugerts Igors-9
-5Andrejs Fiļičevs 0 : 1Saļņikovs Jevgēņijs 6
 10Andrejs Fiļičevs 1 : 0Žuravļevs Krišjānis-9
 10Andrejs Fiļičevs 1 : 0Trifonovs Aleksandrs-9
-9Andrejs Fiļičevs 0 : 1Koroļovs Sergejs 10
-9Žuravļevs Krišjānis 0 : 1Brasovs Mareks 10
 10Žuravļevs Krišjānis 1 : 0Jansons Raivis-9
 10Ļebedevs Staņislavs 1 : 0Trifonovs Aleksandrs-9
-8Trifonovs Aleksandrs 0 : 1Usa Ivars 9
-9Randavs Juris 0 : 1Gutkins Iļja 10
-8Randavs Juris 0 : 1Usa Ivars 9
-9Randavs Juris 0 : 1Jansons Raivis 10
-9Koroļovs Sergejs 0 : 1Bogdanovs Deniss 10
 10Koroļovs Sergejs 1 : 0Usa Ivars-9
 10Koroļovs Sergejs 1 : 0Matresku Romans-9
 10Šarmanovs Genadijs 1 : 0Usa Ivars-9
 9Usa Ivars 1 : 0Daugerts Igors-8
-9Jansons Raivis 0 : 1Ervalds Helvijs 10
-9Jansons Raivis 0 : 1Matresku Romans 10
 9Mihnovskis Vladimirs 1 : 0Matresku Romans-8
 10Matresku Romans 1 : 0Daugerts Igors-9
-9Daugerts Igors 0 : 1Merzļakovs Sergejs 10