2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Liepājā noslēdzies LGTF / ETTU treneru seminārs2021.gada 15. augusts

 

   Fotogrāfijā semināra dalībnieki. (Klikšķiniet uz bildes, lai palielinātu). Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 

 


 

 

   2021.gada 12.-13.augustā Liepājā, Brīvības ielā 39, Liepājas Olimpiskajā centrā sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Eiropas Galda Tenisa Savienību notika seminārs treneriem, ko vadīja sporta psiholoģe no Horvātijas Prof. Ivana Sadaić (Rijekas Universitāte). Lektore no 2016.gada ikdienā strādā ar dažāda vecuma bērniem un sporta veida pārstāvjiem gan individuālajos, gan komandu sporta veidos. Viņa divu dienu garumā dalījās pieredzē un sniedza teorētiskās zināšanas jautājumos, kas jāzina sporta pedagogiem par bērnu un pusaudžu psiholoģisko un garīgo attīstību, bērnu trenēšanu, bērnu prieka, līdzdalības un pozitīvo rezultātu stimulēšanu.

 

   Seminārā piedalījās treneri no Latvijas un Lietuvas, tajā skaitā paraolimpiskā sporta pārstāvji, kuriem bija iespēja paplašināt savas zināšanas, aktīvi līdzdarboties un uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar sporta psiholoģiju. Izsakām pateicību Liepājas Olimpiskajam centram par viesmīlību un Rasmai Freibergai par semināra gaitas sekmīgu nodrošināšanu.

 

  Fotogrāfijā semināra dalībnieki. (Klikšķiniet uz bildes, lai palielinātu).

 

 

Pievienotās fotogrāfijas:

- Seminārs_1_2021_web_720p.png
- Seminārs_2_2021_web_720p.png
- Seminars_3_2021_web_720p.png