2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Guntis Šēnhofs klajā laidis savu grāmatu - autobiogrāfisku darbu "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".2021.gada 23. janvāris

 

 Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

 Nopirkt grāmatu - Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos 

 

 Kупить книгу - Исповедь латыша. Жизнь как карты 

   2020.gada nogalē galda tenisa veterāns, daudzpusīgi talantīgs un sabiedriski aktīvs, kaislīgs autosportists, Bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" vadītājs, kā arī EYBL "Eiropas Jaunatnes basketbola līgas" dibinātājs un valdes loceklis Guntis Šēnhofs klajā laidis savu grāmatu - autobiogrāfisku darbu - atklātu un skarbi patiesu: "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".

   

   Grāmatas autors atklāj: "Šī grāmata ir veltīta, vispirms, manam dēlam, mazbērniem un jaunajai paaudzei – cerībā, ka viņi sev smelsies vismaz kādas vērtīgas atziņas. Un, protams, draugiem, studiju biedriem un daudzajiem domubiedriem – cilvēkiem, kuri ir spēlējuši noteiktu, dažreiz pat ļoti nopietnu lomu manā dzīvē.
 

   Caur manu biogrāfiju – sarežģītu un pretrunīgu, vietām arī ne visai tīkamu, es stāstu par savas zemes dažādiem laika periodiem. Atklāti un godīgi.
 

   Ne vienmēr varēja dzīvot un pat izdzīvot skarbajās dzīves realitātēs, vadoties tikai no bībeliskām vērtībām. Tā nu reiz ir iekārtota mūsu pasaule…"

   

  Krievu valodā grāmatas nosaukums "Исповедь латыша. Жизнь как карты".