2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

ETTU rīkotajā Kongresā par vienu no vice-prezidentiem tika ievēlēta LGTF prezidente Ina Jozepsone2020.gada 16. septembris

 

 

    Fotogrāfijā LGTF prezidente Ina Jozepsone (Fotogrāfija no Galdateniss.lv fotoarhīva, fotogrāfijas autors Aksels Ambergs). Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv16.09.2020.

 


 

 

  Šodien 16.septembrī Eiropas Galda tenisa savienība (ETTU) rīkoja savu ikgadējo Kongresu, kas bija paredzēts Eiropas individuālā čempionāta laikā Varšavā, bet sakarā ar tā atcelšanu COVID-19 dēļ pirmo reizi vēsturē notika online. Kā delegāti no LGTF piedalījās prezidente Ina Jozepsone un valdes loceklis Egils Puriņš. Notika arī ETTU prezidenta un valdes vēlēšanas.

 

  Gan uz Prezidenta gan uz vietnieka amatiem tika izvirzīts tikai pa vienam kandidātam. Par jauno ETTU prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem tika vēlēts Krievijas Federācijas pārstāvis Igors Levitins un par viņa ievēlēšanu nobalsoja 46 valstu pārstāvji. Par ETTU prezidenta vietnieku ievēlēja Portugāles pārstāvi Pedro Moura. Uz vice-prezidenta posteni finanšu jautājumos pretendēja Ungārijas un Anglijas pārstāvji. Vairākums vēlētāju savas balsis atdeva Sandrai Dītonei no Anglijas. Vislielākā cīņa notika par vice-prezidentu amatiem kur uz piecām vietām pretendēja 10 kandidāti un katrai valstij bija piecas balsis. Jau pirmajā vēlēšanu kārtā tika noteikti visi pieci, kuri saņēma vairāk nekā 50% no vēlētāju balsīm. Ar 29 balsīm "PAR" par vienu no ETTU vice-prezidentiem uz nākamajiem četriem gadiem tika ievēlēta LGTF prezidente Ina Jozepsone. Bez viņas tika ievēlēti arī Heike Ahlert (Vācija), Vladimirs Samsonovs (Baltkrievija), Sonja Grefberg (Somija) un Miguel Vicens (Francija).

 

 

Informāciju sagatavoja LGTF valde

 

 

Vēl par šo lasiet: Newly-elected ETTU President Igor Levitin promises innovation as he looks to elevate European table tennis