2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Darīsim visu iespējamo, lai atbalstītu mūsu sporta veidu2020.gada 15. aprīlis

 

Ļoti ceru ka visi mūsu sporta veida cienītāji jūtās labi un spēj tikt gala ar līdz šim vēl nepieredzētajiem izaicinājumiem.

 

Mēs visi šajā laikā cenšamies radīt pēc iespējas drošāku vidi un līdz ar to mūsu sporta dzīvē, kā arī mūsu ikdienā tika ieviestas pārmaiņas, kas izjauca mūsu ierasto dzīves ritmu.

 

Neviens no mums nevar paredzēt, kā vai kad tas beigsies. Mēs noteikti dzīvojam ārkārtas situācijā, bet Latvijas Galda tenisa federācijas valde darīs visu iespējamo, lai atrisinātu problēmas, kas būs radušās krīzes laikā, atbalstītu mūsu sportu, mūsu biedrus, sportistus un pārējos lielās galda tenisa ģimenes locekļus. Mēs ceram, ka tagad visi piešķirs lielāko prioritāti savai veselībai un labklājībai, paliks drošībā un mēs visi kopā priecāsimies, kad ārkārtas situācija būs pagātnē.

 

Ir saprotams, ka klubi, sporta skolas un treneri sekojot valdības un sporta struktūru ieteikumiem pārtrauca visas aktivitātes. Mēs apzināmies, ka tas dažiem ir radījis īpašas problēmas, un mēs noteikti vērtēsim to ietekmi. Es ceru ka visi mūsu spēlētāji atradīsit citus veidus, kā turpināt trenēties un baudīt mūsu sportu vai nu ģimenes vidē, vai aizstājot to ar treniņiem brīvā dabā vai mājās.

 

Lūdzu, atbalstiet viens otru! Esam gatavi publicēt LGTF mājas lapā video ierakstus un informāciju ko var izmantot mūsu treneri un sportisti.

 

Izmantojot iespēju vēlos paziņot, ka LGTF 2020.gada Kopsapulce notiks kā noteikts Statūtos, līdz 2020.gada 31.jūnijam. Ja nebūs iespējams to sarīkot klātienē tad rīkosim to attālināti. Es aicinu visus sekot LGTF paziņojumiem mājas lapā.

 

Vienlaikus aicinu izmantot šo krīzes laiku lai sakārtotu jautājumus, kam nepietika laika un kas netika atrisināti līdz šim. Ja ir ieteikumi, jautājumi, priekšlikumi, lūdzu dariet to zināmu LGTF valdei, sūtot e-pastus uz latgtf@latnet.lv.

 

Ņemot vērā pašreizējos apstākļus padariet savu ikdienu pēc iespējas pozitīvāku!

 

 

 

Ina Jozepsone, Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente