2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Latvijas jaunajiem galda tenisistiem teicams starts Starptautiskās Jaunatnes Spēlēs 20192019.gada 3. augusts

 

   (vienspēļu uzvarētājs Daniels Kogans.)Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv,

 


 

 

   Dānijas pilsētā Aalborgā no 30.jūlija līdz 4.augustam notika Starptautiskās Jaunatnes Spēles 2019, kur piedalījās jaunieši no sekojošām pilsētām: Almērija, Antībi, Edinburga, Fredrikstadte, Fuglefjorda, Gdiņa, Hefeja, Insbrucka, Karlskoga, Lancastera, Nordursinga, Rapersvila-Jona, Rendsburga, Rīga, Riihimjaki, Tulcea, Varna, Viļņa un Vismara. Sacensības notika jau 12 reizi.  Rīgu pārstāvēja sportisti no Sporta skolas “Arkādija”, Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sporta kluba “Delfīns”. Galvaspilsētas sportisti startēja šādos sporta vedos: paukošana, vieglatlētika, galda teniss un peldēšana.  

 

  (vienspēļu uzvarētāja Sabina Musajeva.)

   

   Pavisam sacensības notika mākslas vingrošanā (WAG/MAG), vieglatlētikā, badmintonā, basketbolā, paukošanā, futzālā, golfā, handbolā, džudo, karate, futbolā, peldēšanā, galda tenisā, tenisā un triatlonā. Rīgas pilsētu galda tenisa sacensībās pārstāvēja Daniels Kogans, Igors Peškovs, Sabina Musajeva un Lilita Jaldova.  Jauniešu vienspēlēs nepārspēts palika Daniels Kogans, spēlē par pirmo vietu uzvarot Bulgārijas jaunatnes izlases pārstāvi Dimitaru Stefanovu no Varnas, trešajā vietā Viļņas pārstāvis Vilius Daniūnas. Igoram Peškovam dalītā 5.-8.vieta. Par čempioni kļuva arī rīdziniece Sabina Musajeva, aiz sevis atstājot Viļņas pārstāves Lukreciju Juchnaitė un Ugni Grincevičiūtė.

 

   (komandu spēļu uzvarētāja Lilita Jaldova.)

 

   Komandu sacensībās jaunieši spēlēja kopā ar jaunietēm, komandas sastādot pēc nejaušības principa. Ar partneriem visvairāk paveicās Lilitai Jaldovai, kura šajā disciplīnā izcīnīja pirmo vietu kopā ar Bulgārijas un Dānijas pārstāvjiem. 

 

 

 

Informē Ina Jozepsone