2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

11. Mazās Balvas sezona sākusies2018.gada 14. decembris

 

 

      Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv. Fotogrāfijā - 11. Mazās Balvas kausa izcīņas, 1.kārtas godalgoto vietu ieguvēji.

 


   

 Sacensību rezultāti 

 

   Sestdien 8.decembrī Alojas sporta hallē ar 1.kārtas spēlēm sākās 11. Mazās Balvas izcīņas sacensības galda tenisā. 30 dalībnieki sacentās par turnīra sponsoru Z/s’’Apses’’ un Latvijas-Zviedrijas kopuzņēmuma ‘’Aloja-Starkelsen’’ sarūpētajām balvām.

 

   Šī turnīra neapšaubāms favorīts bija pašreizējais valsts čempions Artūrs Reinholds  no Salaspils,vīņš arī apstiprināja savu statusu, nezaudējot nevienu spēli, kļuva par šī turnīra uzvarētāju, finālā ar 3:1 pārspējot Igaunijas pārstāvi Urmasu King. Arī 3.un 4.vietu izcīnīja Igaunijas pārstāvji: 3.vietā Taavi Raidmets, 4.vietā Antti Luigemaa. Tomēr par turnīra lielāko sensāciju parūpējās reitinga 267.vietā esošais alūksnietisValdis Prilužnijs, kurš spēja uzvarēt pirmā simtniekā esošos Mārtiņu Svīķi, Aigaru Pavlovski, kā arī  Urmasu King, spēcīgā konkurencē izcīnot 10.vietu.

 

    Jauniešiem labākais Gustavs Graudiņš no Alojas kluba (23.vieta), bet labākais veterāns 55+Juris Siliņš no Zelta veterāniem (8.vieta).

 

   Nākošais Mazās Balvas turnīrs Jaunā gada sākumā, 5.janvārī, sākums plkst.11.00.

 

 

Informē Ervīns Svīķis

 

 

Pievienotie dokumenti:

Mazā balva XI-1, 1.-30.v. (pdf dok.)