2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Latvijas delegācija piedalās galda tenisa treniņnometnē Ķīnā2018.gada 11. augusts

 

 

     Rakstu sagatavoja Svetlana Amberga / Kopbildē no kreisās puses uz labo Latvijas delegācijas sastāvs Ķīnā: Oļegs Kartuzovs, Maksims Lisovs, Aleksandrs Pahomovs, Pēteris Ēriks Sudrabiņš, Viktorija Majorova, Andrejs Čemirtāns, Diāna Afanasjeva, un delegācijas vadītājs Anatolijs Isajevs. 

 


 

 

   No 5. jūlija līdz 2. septembrim. Ķīnā, Handžou, notiek galda tenisa treniņnometne, kurā piedalās Latvijas delegācija 8 cilvēku sastāvā, Oļegs Kartuzovs, Maksims Lisovs, Aleksandrs Pahomovs, Pēteris Ēriks Sudrabiņš, Viktorija Majorova, Andrejs Čemirtāns, Diāna Afanasjeva, un delegācijas vadītājs Anatolijs Isajevs.

 

   Kopumā treniņnometnē piedalās 77 dalībnieki, 48 spēlētāji un 29 treneri no 17 valstīm. Nometnē pārstāvētas arī tādu valstu delegācijas kā Surinama, Antigva un Barbuda, Palestīna, Dienvidkoreja, Ruanda, Kongo, Togo, Dienvidāfrikas republika un citas Āfrikas valstis.

 

    Fotogrāfijā Pēteris Ēriks Sudrabiņš treniņa procesā Ķīnā.

 

 

   Kā minēja Anatolijs Isajevs, delegācijas vadītājs, nometnes grafiks ir gana saspringts.
"Mums trīs dienas nedēļā notiek divi treniņi un savukārt divas reizes nedēļā apgūstam Ķīnas vēsturi un valodu. Mācamies arī teoriju, īpaši galda tenisa taktiku, tā ka brīva sanāk tikai viena diena, turklāt brīvdienās notiek arī izbraukuma sacensības, kurās ir iespēja spēlēt pret Ķīnas pretiniekiem, kas sniedz ļoti labu treniņu pieredzi mūsu sportistiem."

 

   Treniņnometni sponsorē Ministry of Commerce of the People's Republic of China.

 

 

Vēl lasiet: LGTF Prezidente I.Jozepsone un LGTF valdes loceklis E.Puriņš tikās ar Ķīnas vēstniecības Latvijā tirdzniecības padomnieku Shen Xiaokai k-gu.

 

 

Informē Anatolijs Isajevs