2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Notikušas Dobeles novada sporta spēles galda tenisā 20182018.gada 26. marts

 .

   

     Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   24.martā Dobeles Sporta skolas sporta zālē notika Dobeles novada sporta spēles galda tenisā , kurās piedalījās  arī viesi  no Jelgavas, Jelgavas novada  un Jūrmalas.

 

    Vispirms visi dalībnieki izspēlēja  grupu turnīru, pēc tam 1. un 2.vietas ieguvēji no katras grupas cīnījās finālā. Pārējie dalībnieki  piedalījās gandarījuma balvas izcīņā.

   

   Finālā iekļuva dobelnieki  Kaspars Tabors, Krivods Guntis, Sergejs Šikovs , Nikolajs Šikovs, kā arī jūrmalnieki Skaidrīte Zāģere, Nikolajs Golubevs , Jelgavas galda tenisisti Uldis Dobriško un Nauris Karelis.  Finālcīņā Guntis Krivods piekāpās Nikolajam Golubevam, iegūstot 2.vietu.  Spraiga spēle izvērtās starp Sergeju Šikovu un Uldi Dobriško par 3.vietu. Sergejam mazliet pietrūka veiksmes un nācās samierināties ar 4.pozīciju.  Nepaveicās vienam no favorītiem Kasparam Taboram, zaudējot 2 spēles,  nācās noslīdēt uz 5.vietu.

 

   Sievietēm labākās spēlētājas  balvu saņēma Skaidrīte Zāģere. Gandarījuma  balvas izcīņā uzvarēja Harijs Krūmiņš no Jelgavas, atstājot aiz sevis dobelnieku Andi Pankinu un jūrmalnieku, vecmeistaru  Ilgoni Aželi.

 

 

Informē Vera Eriksone
Galvenā tiesnese