2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

No 23.-25.jūnijam Lietuvā norisinājās B.Balaišenes piemiņai veltītais Lietuvas atklātais čempionāts kadetiem un mini-kadetiem2017.gada 3. jūlijs

 

   Fotogrāfijā Sabina Musajeva (no Galdateniss.lv fotoarhīva) | Rakstu publicēja Aksels Ambergs.

 


 

    No 23.-25.jūnijam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās B.Balaišenes piemiņai veltītais Lietuvas atklātais čempionāts kadetiem un mini-kadetiem, kurā piedalījās arī mūsu jaunie galda tenisisti.

 

   Latvija tika pārstāvēta ar četrām komandām: Kadeti Daniels Kogans un Valērijs Farbtuhs, kadetes Viktorija Poriņa un Sabina Musajeva, mini-kadeti Romāns Streļčuks un Leonīds Farbtuhs, mini-kadetes Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa.

 

Komandu cīņās labākais starts zēnu-kadetu komandai kas par iekļūšanu 4-kā zaudēja čempioniem - Ukrainas I komandai līdz ar to dalot 5.-8.vietu, meitenes kadetes izcīnīja 10.vietu, mini-kadeti gan zēni gan meitenes dalīja 11.-12.vietu.

 

   Vienspēlēs stiprāko 16-kā savās vecuma grupās izdevās iekļūt Danielam Koganam, Sabinai Musajevai un Franciskai Liniņai. Sacensību finālposmā mūsu spēlētājiem neizdevās pārvarēt pirmo kārtu, līdz ar to finišējot 9.-16.vietā. Gandarījuma turnīrā par 17.vietu uzvarēja Valērijs Farbtuhs un Nellija Afanasjeva.

 

Visus sacensību rezultātus var skatīt šeit.