2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Latvijas galda tenisisti no 26.06.-01.07.2017. piedalījās XII Eiropas veterānu čempionātā2017.gada 1. jūlijs

   Fotogrāfijā,  priekšplānā otrā no labās puses - Ina Jozepsone, bronzas medaļas ieguvēja, Helsingborga, Zviedrija. |  Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

 

01.07.2017.  Latvijas galda tenisisti  no 26.06.-01.07.2017. ar labiem rezultātiem piedalījās XII Eiropas veterānu čempionātā Helsingborgā, Ziedrijā. Sieviešu dubultspēlēs pārī ar Sylvia Messer no Vācijas, mūsu Ina Jozepsone izcīnīja bronzas medaļu!  Skatiet (REZULTĀTI  → Draw → Women's Doubles over 40 → Main Draw → All Rounds).

 

   Fotogrāfijā Inas Jozepsones bronzas medaļa.

 

 

     Fotogrāfijā otrā no labās puses - Daina Ročāne, Helsingborga, Zviedrija. 

 

26.06.2017. Pirmā dienā norisinājās spēles apakšgrupās, mūsu Daina Ročāne uzvarot divās spēlēs, un līdzīgā spēlē ar rezultātu 2:3 zaudējot vācietei Sabīnei Dittmer izcīnīja otro vietu apakšgrupā un iekļuva sacensību finālposmā, kur viņai būs jāspēlē ar Juttu Von Diecken no Vācijas par iekļūšanu labāko 32-kā.

 

   Gunārs Jēkabsons vecuma grupā virs 75 gadi zaudējot ar rezultātu 1:3 vācietim Klausam Petruv, un ar tādu pašu rezultātu uzvarot Ronaldu Bradburn no Anglijas, tomēr spēja uzvarēt savu grupu. Tiesa gan bija jāskaita mazie punkti. Par iekļūšanu 32-kā viņam būs jāspēlē ar vācieti Hansu-Jörgu Zduneku.

 

     Fotogrāfijā pa vidu - Ina Jozepsone, Helsingborga, Zviedrija.

 

    Ina Jozepsone, uzvarot visas spēles savā grupā ar 3:0, otrā kārtā par iekļūšanu labāko 16-kā tiksies ar vācieti Jessicu Boy.

   

   Latvijas sportistu panākumiem var sekot līdzi šeit - Izloze un Rezultāti. Turam īkšķus par mūsējiem!