2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

6. aprīlis - Pasaules Galda tenisa diena2017.gada 6. aprīlis

     


 

     Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Pasaules galda tenisa diena ir svētki, kuros priecājas par spēli kā izklaidi un lielāka nozīme ir cilvēku kopā būšanai un jautrībai, nevis sacensībām. Katru gadu, 6.aprīlī, galda tenisa entuziasti visā pasaulē rāda, ka galda teniss ir paredzēts visiem un to var spēlēt jebkurā vietā un laikā.

 

   Šogad, visā pasaulē, jau ir reģistrēti vairāk kā 250 pasākumi 60 valstīs, visaktīvākās starp tām ir Indija un Rumānija. Plašāka informācija par Pasaules galda tenisa dienu un notikumiem visā pasaulē atrodama www.tt4all.com

 

   Aicinu ikvienu būt aktīviem katrā Latvijas pilsētā, ciemā un novadā, kur aizraujas ar galda tenisu. Apvienosim dažādu paaudžu cilvēkus kopā un veidosim kopīgu tradīciju arī mūsu zemē.

 

   Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte” aicina mazus un lielus galda tenisa cienītājus svinēt svētkus! Ikvienam pasākuma apmeklētājam vai nejaušam garāmgājējam būs iespēja:

 

  •  - pamēģināt;
  •  
  • - iepazīt;
  •  
  • - uzzināt visu par šo aizraujošo sporta veidu.

   

   Pasākums notiks centra telpās un, labu laika apstākļu gadījumā, arī ārā – stāvlaukumā un sporta centra teritorijā.

   

   2016.gadā mēs arī atzīmējām šos svētkus un mazu ieskatu par to var atrast šeit . Par lielisko video, iekļūdams TOP 30, tā autors laimītis Roberts Mežals, no organizatoriem savā īpašumā ieguva speciālu kreklu ar svētku logo.

   

   Visiem saulainu un enerģijas pilnu pavasari! Lai viss izdodas spēlē un dzīvē!

 

 

Informē: Laura Pavāre, BJC "Laimīte" trenere

 

 

 

 Pievienotie dokumenti:

- WTTD pasākuma afiša 2017