2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

   

Noslēgusies Mazās Balvas 9 sezona2017.gada 4. aprīlis

 

     Mazās Balvas 9 sezonas kopvērt. uzvarētāji, Aloja, 01.04.2017. | Publicēja Aksels Ambergs www.galdateniss.lv 

 


 

   Sestdien,1.aprīlī, Alojā ar 5.posma sacensībām noslēdzās tradicionālā turnīra Mazās Balvas izcīņa 9 sezonas sacensības galda tenisā. Pēdējās divās kārtās tika ieviests jaunums - zibensturnīrs ar cietajām ''smilšpapīra '' raketēm. Pirmais turnīrs tika aizvadīts ar 44+mm dzeltenām bumbiņām, kas apgrūtināja spēli vairākiem pieredzējušākiem galda tenisa meistariem. Jau pirmajā kārtā neveiksmi piedzīvoja viens no ''cieto''rakešu speciālistiem Guntis Šenhofs, kurš piekāpās reitinga 527.vietā esošajam Alojas jaunietim Kevinam Bernhardam, otrs neveiksminieks - fovorīts Juris Siliņš, kurš zaudēja smiltenietim Ilmāram Kauliņam. Vislabāk neierastajiem apstākļiem spēja pielāgoties Guntis Lezdiņš, kurš finālā pārspēja Kevinu Bernhardu, par trešo vietu Ilmārs Kauliņš pārspēja Vadimu Berežkovu. Pēdējās kārtas sacensības jau notika ar pierastajām 40+mm bumbiņām. Šoreiz labākais izrādījās Juris Siliņš, kurš finālā pārspēja Ilmāru Kauliņu, bet par trešo vietu Kevins Bernhards izšķirošajā setā ar 15:14 uzvarēja brāli Alanu Bernhardu. Tikdaudz par šovu.

 

     Mazās Balvas 9 sezonas, 4.kārtas Hardbat turnīra uzvarētāji, Aloja.

 

   Priekšpēdējā kārtā sacensībās pēc ierastajiem galda tenisa noteikumiem trešajā vietā Andrejs Čemirtans, kurš ar 3:1 pārspēja Reini Kasparānu, bet finālā Gints Eihmans ar 3:1 uzvarēja Rūdolfu Bergmani.

 

   Pēdējā, 5.kārtā par trešo vietu Andrejs Čemirtans uzvarēja Viktoriju Majorovu, tādējādi nodrošinot 1.vietu sezonas kopvērtējumā. Finālā Aleksandrs Maskaļonoks ar 3:1 pieveica Jāni Svīķi.Sezona Alojā noslēgusies, balvas sadalītas, vēl tikai jāpiebilst, ka pēdējās divas kārtas notika uz vienādiem 12 Donic Person 25mm galdiem, par ko bija parūpējies Alojas kluba saimnieks un dvēsele Artis Golubovs. Paldies viņam par to!

 

5.kārtas rezultāti: 

1.vieta - Aleksandrs Maskaļonoks (Rīga)
2.vieta - Jānis Svīķis (Alojas GTK) 
3.vieta - Andrejs Čemirtans (Rīga) 
4.vieta - Viktorija Majorova (Rīga) 
5.vieta - Mārtiņš Svīķis (Alojas GTK) 
6.vieta - Juris Siliņš (Smiltene) 

 

1.vieta sievietēm - Viktorija Majorova (Rīga) 
1.vieta veterāniem - Juris Siliņš (Smiltene) 
1.vieta jauniešiem - Mikus Trauliņš (Alojas GTK)

 

Kopvērtējuma uzvarētāji: 

1.vieta - Andrejs Čemirtans (Rīga) 
2.vieta - Jānis Svīķis (Alojas GTK) 
3.vieta - Mārtiņš Svīķis (Alojas GTK) 

 

1.vieta sievietēm - Daina Ročāne (Cēsis) 
1.vieta veterāniem - Juris Siliņš (Smiltene) 
1.vieta jauniešiem - Mikus Trauliņš (Alojas GTK)

 

Informēja: Ervīns Svīķis

 

Vēl lasiet: Noslēdzies VIII Mazās Balvas turnīrs.