2017. gada 29. maijs
Maksis, Raivis, Raivo

   

Rīgā no 13. līdz 18. jūnijam notiks 5.CSIT PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒLES2017.gada 16. februāris

 

    Baltijas CSIT biedrs Latvijas Tautas sporta asociācija – LTSA, uzņems 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒLES, kas notiks Rīgā no 13. līdz 18. jūnijam, 2017. gadā. Latvijas galvaspilsēta Rīga aicina Jūs uz CSIT Pasaules Sporta spēlēm, kur tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules sacentīsies sporta disciplīnās, ar to saistītām aktivitātēm, kā arī izbaudīt sportu lieliskā atmosfērā. Pēdējos gados ir pierādījies, ka Pasaules Sporta spēles ir lieliska iespēja satikties un sadraudzēties ar cilvēkiem no visas pasaules sportojot. CSIT Pasaules Sporta Spēlēm viennozīmīgi piemīt Olimpiskās noskaņas.

  

   Pasaules Strādājošo Sporta Spēles – WSG ir starptautisks pasākums, kas notiek reizi divos gados - sports, sports visiem, kultūras un izklaides pasākumi. Šīs spēles noteikti nav Multispēles TOP sportistiem, bet gan visiem strādājošajiem, gan amatieriem no dažādām valstīm un kultūrām visā pasaulē. Ne tikai sacensības ir galvenais, bet gan organizēt milzīgu sporta festivālu ar mērķi savākt pēc iespējas vairāk sporta draugus vienuviet, kā vienu lielu pasaules ģimeni, kas sekmē draudzību, informācijas un pieredzes apmaiņu.

 

Reģistrējieties jau tagad!

 

- GALDA TENISS - TABLE TENNIS

 

   Vairāk lasiet - Pasaules Strādājošo Sporta Spēles – WSG oficiālajā mājas lapā - wsg2017.com, vai oficiālajā CSIT mājas lapā - www.csit.tv, vai  lietojot  saiti sportcare.nesea.it.

 

Pievienotie dokumenti:

- WSG-2017 - Uzaicinājums (PDF dok.)
- WSG-2017 - Pieteikuma forma (Word dok.)