2017. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija

   

Noskaidroti Latvijas 2016. gada junioru meistarsacīkšu galda tenisā uzvarētāji2016.gada 23. novembris

 

    Viktorija Majorova, fotogrāfija no Galdateniss.lv fotoarhīva | Raksta un fotogrāfiju autors Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


   

   18. novembra svētku noskaņās, Rīgā, O.Kalpaka tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2016. gada junioru meistarsacīkstes galda tenisā, uz kurām bija ieradušies labākie jaunie galda tenisisti no visas Latvijas. Par absolūto šo meistarsacīkšu uzvarētāju kļuva Viktorija Majorova, GTK Namejs, kura uzvaras laurus plūca ne tikai meiteņu vienspēlēs, bet arī meiteņu dubultspēlēs kopā ar Ingu Birznieci, Kuldīgas BJSS, kā arī jauktajās dubultspēlēs pārī ar Rūdolfu Bergmani, GTK Namejs.

 

   Andrejs Čemirtans, fotogrāfija no Galdateniss.lv fotoarhīva.

 


 

   Savukārt zēniem par vienspēļu čempionu kļuva Andrejs Čemirtans, GTK Namejs, kurš ieguva zeltu arī zēnu dubultspēlēs kopā ar Valēriju Farbtuhu, GTK Namejs.

 

Latvijas 2016.gada junioru meistarsacīkšu galda tenisā godalgoto vietu ieguvēji

 

ZĒNI

(visi rezultāti)

 

Izcīnītā vieta Vārds, Uzvārds
1  Andrejs Čemirtans, GTK Namejs
2  Aleksandrs Maskaļonoks
3-4  Rūdolfs Bergmanis, GTK Namejs
 Eduards Spāģis, Liepājas KSS

 

MEITENES

(visi rezultāti)

 

Izcīnītā vieta Vārds, Uzvārds
1  Viktorija Majorova, GTK Namejs
2  Sabina Musajeva, Rīgas 3.BJSS
3-4  Diāna Afanasjeva, Preiļu BJSS
 Liāna Zeltiņa, Rēzeknes novada BJSS

 

ZĒNU DUBULTSPĒLES

 

Izcīnītā vieta Vārds, Uzvārds
1  Andrejs Čemirtans / Valērijs Farbtuhs, abi GTK Namejs
2  Aleksandrs Maskaļonoks / Pēteris Petrēvics, Liepājas KSS
3-4  Eduards Spāģis / Markuss Ozols, abi Liepājas KSS
 Rūdolfs Bergmanis, GTK Namejs / Aleksey Kuznetsov

 

MEITEŅU DUBULTSPĒLES

 

Izcīnītā vieta Vārds, Uzvārds
1  Viktorija Majorova, GTK Namejs / Inga Birzniece, Kuldīgas BJSS
2  Sabina Musajeva, Rīgas 3.BJSS / Diāna Afanasjeva, Preiļu BJSS
3-4  Ilva Baltute, Liepājas RSS / Liāna Zeltiņa, Rēzeknes novada BJSS
 Karīna Gailiša, Bauskas BJSS / Lučija Dudkina, Liepājas KSS

 

JAUKTĀS DUBULTSPĒLES

 

Izcīnītā vieta Vārds, Uzvārds
1  Rūdolfs Bergmanis / Viktorija Majorova, abi GTK Namejs
2  Andrejs Čemirtans / Aurika Pučkovska, abi GTK Namejs
3-4  Valērijs Farbtuhs, GTK Namejs / Diāna Afanasjeva, Preiļu BJSS
 Kristaps Gebauers / Inga Birzniece, abi Kuldīgas BJSS