2017. gada 28. jūnijs
Kitija, Viestards, Viesturs

   

Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017. gada sezona ir noslēgusies2017.gada 18. aprīlis

 

  | Raksta un fotogrāfiju autors: Aksels Ambergs | www.galdateniss.lv  |  Raksts papildināts 29.04.2017.  |

 

- Čempionāta fotogrāfijas (Nepieciešams autorizēties Facebook) (fotografēja Aksels Ambergs),

 

- Čempionāta fotogrāfijas (Nepieciešams autorizēties Facebook) (fotografēja Edijs Volčjoks).

 


 

   Uz vienu Cēsis dienu ķluva par Latvijas galda tenisa galvaspilsētu, 15.aprīlī Cēsu sporta kompleksā norisinājās Latvijas komandu čemponāta galda tenisā 2016./2017. gada sezonas IV, noslēdzošais sabraukums, kurā tika noskaidrotas labākās komandas visās līgās. Jāsaka, ka šie lielie galda tenisa svētki, ar tik daudz galda tenisa spēlētājiem vienuviet, noteikti ieies Latvijas sporta vēsturē!

 

 

   Augstākajā līgā sievietēm par čempionēm tika kronēta Jēkabpils SC komanda (Ina Jozepsone, Aldona Homiča, Anžela Opincāne, un Daina Ročāne), sudraba medaļas ieguva SSB Jūrmala komanda (Skaidrīte Zāģere, Ieva Vēja, Ieva Lepse, un Laura Voldiņa), bet bronzas medaļas tika GTK Namejs S1 komandai (Inta Ķuda, Irina Paščenko , Inga Birzniece, Sanita Vīlistere, Karīna Gailiša, un Irina Makina).

 

| Sievietes, Augstākā līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

 

    Savukārt augstākā līgā vīriešiem čempionu titulu izcīnīja GTK Baltais (Igors Sidorovs, Aleksey Nikonorov, Rein Lindmae, un Otto Tamme), sudraba medaļas ieguva Salaspils GTK-1 komanda (Reinis Kasparāns, Gints Eihmans, Sergejs Kuceba, Jānis Lesničenoks, un Dainis Reinholds), bet bronzas medaļas tika GTK Namejs-Pingpongshop.lv komandai (Jānis Cīrulis, Māris Ķuda, Vitālijs Glazunovs, Uģis Šāvējs, un Artūrs Spalis).

 

| Vīrieši, Augstākā līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

VIDEO - Vīriešu augstākās līgas komandu finālspēle: GTK Baltais vs. Salaspils GTK-1. (sportacentrs.com).

 

 

 1. līgā vīriešiem čempionu titulu izcīnīja GTK Hercogs komanda (Ivars Šuvalovs, Edijs Atmats, Kristers  Kravinskis, Aivars Kārkliņš, Nauris Solodovs, Aivars Vonda, Ilmārs Vonda), sudraba medaļu ieguva GTK Namejs SVP komanda (Sergejs Čugunovs, Rolands Tuls, Aigars Rubenis, Imants Ņečajevs), bet bronzas medaļa tika Baltā līnija komandai (Ramuns Mineikis, Jevgeņijs Gmiraks, Harijs Zuke, Vladislavs  Kaziņecs, Harijs  Mūrnieks, Antons Grikšs).

 

| Vīrieši, 1. līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

 

    2. līgā vīriešiem par čempioniem kļuva GTK Daniela komanda (Jurijs Šmagra, Jānis Bikuļčs, Jurijs Ustinovs, Eduards Stefanovičs), sudraba medaļu ieguva SSB Jūrmala-1 komanda (Nikolajs Golubevs, Edvīns Griezne, Andris Žūriņš), bet bronzas medaļa tika Kuldīgas NSS komandai (Arvis Šaroks, Kristaps Gebauers, Mārtiņš Kuršinskis, Āris Incenbergs, Guntis Zariņš, Kristaps Krastiņš).

 

| Vīrieši, 2. līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

 

   3. līgā par čempioniem kļuva Preiļi-1 komanda (Vjačeslavs Gedroics, Ainārs Mūrnieks, Uldis Rukmanis, Oļegs Burjakovs, Viktors  Martinovs, Staņislavs Šurpickis), sudraba medaļu ieguva GTK Hercogs/Nikers komanda (Jānis Avdjukevičs, Edgars  Skore, Uģis  Jansons, Raivis Incenbergs, Uldis Melbergs, Mareks Veiss, Elviss Jansons), bet bronzas medaļa tika Rebirs sports-1 komandai (Bruno Losāns, Andrejs Rešetņikovs, Staņislavs  Iļjins, Haralds Fjodorovs).

 

| Vīrieši, 3. līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

 

   1. Tautas līgā par čempioniem kļuva Nīcas novada komanda (Gunārs Jēkabsons, Ivars Apinis, Onils Marcinkuss, Roberts Šīmanis, Dinārs Šķila, Oskars Jaunzemis), sudraba medaļu ieguva Galdateniss.lv komanda (Kaspars Kravčuns, Aksels Ambergs, Ilgvars Uzuls, Sergejs Medvedjevs, Gundars Grāpis), bet bronzas medaļa tika LABA-1 komandai (Leonīds Bogdanovs, Romāns Kozarezovs, Vjačeslavs Pavlovs, Romans Bariševs).

 

| Vīrieši, 1. Tautas līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

 

   2. Tautas līgā par čempioniem kļuva Alūksnes SK Lagūna komanda (Aivars Dulbergs, Valdis Prilužnijs, Guntis Dulbergs, Ingus Meisters, Dmitrijs Volkovs), sudraba medaļu ieguva Rēzeknes novada BJSS komanda (Vilis Dzalbs, Juris Dikulis, Juris Zeltiņš, Pēteris Strautiņš, Dainis Čudars), bet bronzas medaļa tika GTK Namejs-Lyoness-2 komandai (Gunārs Lapiņš, Leonīds Farbtuhs, Pēteris Ēriks Sudrabiņš, Arturs Tjurins, Niks Dāboliņš, Tomass Valts Jirgensons). Apsveicam visus uzvarētājus!

 

| Vīrieši, 2. Tautas līga | Individuālie rezultāti | Kopvērtējums |

 

Latvijas komandu čemponāta galda tenisā 2016./2017. gada sezonas IV Sabraukuma video tiešraižu ieraksti:

 

LKČ 2016/2017, IV Sabraukums | Video Tiešraides ieraksts |

 

 

►LKČ 2016/2017, IV Sabraukums | Galdateniss.lv Video Tiešraižu ieraksti | 

 

 

(Sacensību laikā lūdzam ievērot sporta ētikas normas | FAIR Play).

 

(Video tiešraidi var skatīties piereģistrējoties izmantojot savu Facebook profilu, vai pa tiešo LiveStream, piereģistrējieties jau tagad!).

 


 

Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017.g. sezonas III Sabraukuma rezultāti.

Aloja, Dobele, 18.-19.02.2017.

 

Sabraukums Līga Rezultāti
III Sabraukums   Sievietes, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
IIISabraukums   Vīrieši, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
III Sabraukums   Vīrieši, 1. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
III Sabraukums   Vīrieši, 2. līga  Individuālie rezultāti Kopvērtējums
III Sabraukums   Vīrieši, 3. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
III Sabraukums   Vīrieši, 1. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
III Sabraukums   Vīrieši, 2. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums

 

 


 

Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017.g. sezonas II Sabraukuma rezultāti.

Jēkabpils, Rīga, 10.-11.12.2016.

 

Sabraukums Līga Rezultāti
II Sabraukums   Sievietes, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, 1. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, 2. līga  Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, 3. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, 1. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
II Sabraukums   Vīrieši, 2. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums

 


 

Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017.g. sezonas 1.sabraukuma rezultāti.

Kuldīga, Aloja, 29.-30.10.2016.

 

Sabraukums Līga Rezultāti
I Sabraukums   Sievietes, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, Augstākā līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, 1. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, 2. līga  Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, 3. līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, 1. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums
I Sabraukums   Vīrieši, 2. Tautas līga Individuālie rezultāti Kopvērtējums

 

 

 

 

Čempionāta dokumenti:

- LKČ 2016/2017 Nolikums - Pieteikums
- LKČ 2016/2017 Nolikums - Pieteikums (Word dok.)
- LKČ 2016/2017 Komandas un sadalījums pa līgām
- LKČ 2016/2017 Komandu dalībnieku sastāvi
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Sievietes, Augstākā līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, Augstākā līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, 1. līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, 2. līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, 3. līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, 1. Tautas līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukuma spēļu kalendārs - Vīrieši, 2. Tautas līga
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Individualie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Sievietes - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016_2017, II Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Sievietes - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Individualie rezultāti
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016_2017, II Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, II Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Sievietes - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Individualie rezultāti
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016_2017, III Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016_2017, III Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, I Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, III Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Spēļu kārtība
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Individuālie rezultāti
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Sievietes, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, Augstākā līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016/2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 3. līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016_2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 1.Tautas līga - Kopvērtējums
- LKČ 2016_2017, IV Sabraukums - Vīrieši, 2.Tautas līga - Kopvērtējums