2022. gada 24. janvāris
Eglons, Krišs, Ksenija

Salaspils atklātais čempionāts galda tenisā pulcē labākos Latvijas spēlētājus.2015.gada 19. oktobris

11.oktobrī, Salaspils sporta namā norisinājās Salaspils atklātais galda tenisa čempionāta 3.posms, kurā dalību ņēma gan spēles profesionāļi, gan arī tie, kas tikai tagad uzsākuši spēlēt galda tenisu. Šogad tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits – 106 dalībnieki, kas liecina, ka galda tenisa spēle Latvijā kļūst arvien populārāka. Salaspils sporta namā tika uzņemti dalībnieki no Rīgas, Daugavpils, Preiļiem, Liepājas, Salaspils u.c. Latvijas pilsētām. Profesionālie spēlētāji sacentās grupās atbilstoši reitingam– 1.līgas spēlētāji un 2.līgas spēlētāji. Savukārt, dalībniekiem, kas ar galda tenisu nodarbojas hobija līmenī bija iespēja startēt tautas klasē.

Prieks, ka Salaspils atklātais galda tenisa čempionāts kļūst populārs arī profesionāļu aprindās. Šoreiz pasākumu apmeklēja tādi augsta reitinga spēlētāji, kā Jānis Svīķis, Maksims Jovļevs, Leonīds Maslovs, kas pēc reitinga ierindojas 1.-20.vietā Latvijā. Tāpat arī tautas klasē piedalījās nopietns skaits dalībnieku – 39 sportisti, kuri čempionāta laikā izspēlēja 6-7 spēles.

Visiem interesentiem, kas vēlas izmēģināt spēkus galda tenisā gan profesionālajā grupā, gan tautas klasē, aicinām gatavoties Salaspils atklātajam galda tenisa čempionāta 4.posmam, kas norisināsies 2015.gada decembrī.

Vēlamies pateikties visiem dalībniekiem par piedalīšanos, izturību un cīņassparu! Lielu paldies sakām Salaspils sporta nama administrācijai un darbiniekiem, kas palīdzēja mums novadīt čempionātu ar tik kuplu dalībnieku skaitu augstākā līmenī.

Salaspils galda tenisa klubs novēl veiksmi un panākumus visiem galda tenisa sportistiem!

Salaspils Galda tenisa klubs

Stiga kauss 2015/2016 1. posms2015.gada 7. oktobris

Noslēdzies pirmais posms Stigas kausa izcīņai. Sacensības notika Liepājā. Par uzvarētāju zēniem grupā 2001.-2003. gads uzvarēja Valērijs Farbtuhs, Šajā pašā vecumā meitenēm uzvarēja Sabina Musajeva.

Vecuma grupā meitenes 2004.gads un jaunākas uzvarēja Līga Elizabete Juškēvica,bet zēniem šajā grupā par uzvarētāju kļuva Leonīds Farbtuhs.

Rezultāti Šeit

Kopvērtējums Šeit

Bildes Šeit

 

INFORMĀCIJA VETERĀNIEM2015.gada 8. septembris

Latvijas Galda tenisa federācija atgādina ka reģistrēties Pasaules veterānu čempionātam, kas notiks no 2016.gada 23.maija līdz 29.maijam Spānijas pilsētās Alicante/Elche var šeit:

http://wvc2016.com/en/06-formulario.php

Līdz 2015.gada 15.decembrim dalības maksa sastāda 150.00 EUR spēlētājam un 50.00 EUR pavadošām personām. Sākot ar 2015.gada 16.decembri līdz 2015.gada 29.februārim cena būs attiecīgi 195.00 EUR un 50.00 EUR.

Interese par šo turnīru ir ļoti liela, bet vietu skaits ir limitēts – 4000 dalībnieku. Tā dēļ:

gadījumā, ja jūs vēlaties, lai LGTF jūs reģistrē un pārskaita organizatoriem dalības maksu, lūgums darīt to zināmu pa tālruni 29138476 līdz 1.oktobrim (ieskaitot). Naudai par jūsu dalību arī jābūt LGTF kontos minētajā termiņā. Pēc 2015.gada 1.oktobra LGTF nerisinās ar jūsu reģistrāciju un dalības naudas pārskaitīšanu saistītos jautājumus.

 

 

Ar cieņu,

Ina Jozepsone

LGTF ģenerālsekretāre

Salaspils 2. posms2015.gada 4. septembris

Otrais etaps Salaspils atklātajā čempionāta galda tenisā notika 22. augustā Salaspils sporta namā.
Sacensībās piedalījās 75 dalībnieki , kuri bija sadalīti uz 3. grupām . Augstākajā grupā uzvarēja Anrijs Bergs , otrais – Sergejs Čugunovs , bēt
trešais – Aleksandrs Motorins. Otrajā grupā uzvarēja Laura Pavāre , otrais – Aleksandrs Sinica , trešajā vietā Modris Golubovs .
Tautas grupā uzvarēja Valerijs Smirnovs , otrais – Pjotrs Magdevičs ,trešais –Romans Kustovs . 
Sacensību galvenais tiesnesis  Aleksandrs Ivanovs 

 

Licences no 2015. gada 1. septembra2015.gada 16. augusts

Lai piedalītos sacensībās ar reitinga koeficientu 0,5 nepieciešama 1. Līmeņa Latvijas Galda Tenisa federācijas licence (maksā 2 eiro).Visās pārējās sacensībās, sākot ar koeficientu 1,0 spēlētājam jābūt 2. Līmeņa licencei (maksā 5 eiro). Licences var iegādāties ar pārskaitījumu uz LGTF kontu vai uz vietas pie sacensību galvenā tiesneša. Bez licences NEVIENS dalībnieks reitinga sacensībās netiks pielaists, 

Baltijas valstu junioru TOP-102015.gada 11. jūlijs

Pagājušajā nedēļas nogalē Alojā norisinājās Baltijas valstu junioru TOP-10 sacensības, kurās piedalījās Baltijas valstu 10 labākie jaunieši un 10 labākās jaunietes, attiecīgi pa trim labākajiem no Lietuvas un Igaunijas un četriem no Latvijas, kā turnīra organizētājas.

Meiteņu konkurencē lieliski startēja Latvijas pārstāve Diāna Rusinova, kura izcīnīja vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un visā turnīrā kopumā pretinieču pārākumu atzina tikai vienā spēlē ar 3-2, kurā atzina Igaunijas pārstāves Reelica Hanson pārākumu. Vēl turnīrā bez Diānas startēja trīs citas Latvijas meitenes, kurām diemžēl tik labi nesekmējās, attiecīgi: Inga Birzniece – 7.vieta, Sabīna Musajeva – 9.vieta un Viktorija Majorova 10.vieta. Jāatzīmē Sabīnas Musajevas parādītais sniegums, kura ir vairākus gadus jaunāka par pretiniecēm. Sabīna šobrīd ir 12 gadus veca, savukārt turnīrā varēja startēt meitenes līdz 18 gadu vecumam.

Zēnu konkurencē gan konkurence bija stipri spēcīgāka un mūsu puišiem rezultāti ir nedaudz pieticīgāki, attiecīgi: Mihails Balonuškovs – 6.vieta, Andrejs Čemirtans – 8.vieta, Rūdolfs Bergmanis – 9.vieta un Kristaps Gebauers – 10.vieta. Jāpiezīmē gan, ka Mihails Balonuškovs piedzīvoja trīs zaudējumus ar rezultātu 3-2. Ja izdotos izcīnīt vismaz pāris uzvaras šajos mačos, tad visticamāk Mihailam būtu izredzes kāpt uz goda pjedestāla.

Apsveicam uzvarētājus un ceram uz labākiem rezultātiem turpmāk.

Pilnus sacensību rezultātus skatiet pielikumā.

Zēni ŠEIT

Meitenes ŠEIT

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2015 Cēsis2015.gada 6. jūlijs

 3.-4.jūlijā Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes 2015 - Galda tenisa sacensības. 3.jūlijā komandu sacensībās jaunietēm zelta medaļas izcīnīja Iecavas novada komanda, bet jauniešiem uzvaras laurus plūca Rīgas komanda. 4.jūlijā notika vienspēļu sacensības. Jaunietēm vienspēlēs zelta medaļu ieguva Afanasjeva Diāna (Preiļu nov.), bet Jauniešiem vienspēlēs zelta medaļu izcīnīja Farbtuhs Valērijs (Rīga).